Sklep sportowy OLIMP - SPORT

Sklep sportowy Olimp-Sport został założony w 1997 r. przez miłośników sportu jako firma rodzinna. Łączyła ich wspólna pasja do kolarstwa górskiego, narciarstwa i turystyki górskiej oraz fotografii plenerowej.

Dzięki doświadczeniom nabytym poprzez wieloletnie starty od 1993 r. w zawodach rowerów górskich MTB, posiadanym licznym kursom i szkoleniom oraz kwalifikacjom instruktora narciarskiego służymy fachową pomocą w doborze rowerów i nart oraz w zakresie ich naprawy i serwisowania.

Od 1995 r. organizujemy zawody rowerowe MTB znane pod nazwą o Puchar m. Brzeska, które przyciągają zawodników z całej płd.- wsch. Polski, co również przyczynia się do pozyskania kolejnych doświadczeń i jeszcze lepszej wiedzy, które to pomagają nam w udzielaniu fachowych porad naszym klientom.

Utworzyliśmy również sekcję kolarstwa górskiego MTB "OLIMP" , której zawodnicy odnoszą sukcesy na terenie Małopolski, Podkarpacia i w Pucharze Family Cup.

Po prostu znamy się na tym co robimy i lubimy to !

Marka rowerów Fenix

W roku 2003, celem przeciwstawienia się konkurencji hipermarketów, zjednoczyliśmy się wspólnie ze sklepami sportowymi z terenu Podbeskidzia i Podkarpacia (m.in. Bielsko-Biała, Nowy Targ, Oświęcim, Sanok, Ustrzyki Dolne, Wadowice, Żywiec) i utworzyliśmy grupę Fenix Sport Trendy. W celu zaoferowania Klientom rowerów wysokiej jakości ale w umiarkowanej cenie stworzyliśmy markę Fenix, łatwą do odróżnienia od wyrobów masowo sprzedawanych w hipermarketach i na giełdach. Rowery Fenix są dostępne tylko i wyłącznie w sklepach naszej sieci !

Są to bicykle projektowane przy naszym współudziale i montowane przez znane i renomowane polskie firmy rowerowe: Arkus i Kross, mające duże doświadczenie i eksportujące jednoślady do tak wymagających krajów jak np.: Niemcy czy Holandia. Poprzez częste konsultacje i wizyty w biurach projektowych Arkusa i Krossa, mamy bardzo duży wpływ na ostateczny wygląd, jakość oraz podzespoły zamontowane w naszych rowerach Fenix. Dzięki temu oferujemy jednoślady wysokiej jakości, o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości oraz zbudowane na komponentach sprawdzonych firm m.in.: RST, Shimano, Sram, ZOOM itp.

Na wszystkie nasze rowery Fenix udzielamy 2-letniej gwarancji na ramy i osprzęt ! Pozostałe marki

Oprócz wyrobów firmy Fenix, oferujemy rowery firm: Author, Arkus, Giant, Kelly's, Kross, Unibike, Trek oraz akcesoria i części firm m.in.: Accent, Biemme, CatEye, Continental, Dartmoor, RST, Rubena, Sigma, Shimano, Sram.

W sezonie zimowym oferujemy nowy i używany sprzęt narciarski i snowboardowy firm m. in. : Atomic, Blizzard, Head, Fizan, K2, Limited 4U, Munari, Nordica, Pale, Salomon.


Formy płatności

W naszym sklepie OLIMP-SPORT przyjmujemy płatności gotówkowe, jak również akceptujemy karty płatnicze i kredytowe oraz oferujemy promocyjną sprzedaż ratalną w systemach: AIG, Lukas i Żagiel!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAKUPY !!! EKIPA "OLIMP-SPORT"
© 2007 Sklep sportowy OLIMP-SPORT BRZESKO. Wszelkie prawa zastrzeżone!
Brzesko